BAKAN OSMAN AŞKIN BAK DÜNYA ŞAMPİYONU BAYRAK'I TEBRİK ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Fransa'da devam eden 2018 INAS Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nda 60 metrede altın madalya kazanan milli sporcumuz Esra Bayrak'ı tebrik etti.

3 MART 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Fransa'nın Val De Reuil şehrinde düzenlenen 2018 INAS Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nın ikinci gününde 60 metre kategorisinde mücadele eden milli atletimiz Esra Bayrak, rakiplerini geride bırakarak altın madalyaya uzandı ve İstiklal Marşımızı okuttu. Kazandığı altın madalyayı Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı'nda yer alan mehmetçiklerimize hediye eden ve madalya töreni esnasında asker selamı veren dünya şampiyonu milli sporcumuz Esra Bayrak'a ilk tebrik, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'tan geldi.

Bakan Osman Aşkın Bak, yayımladığı tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Fransa'da devam eden 2018 INAS Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nda ülkemizi temsil eden ve 60 metre kategorisinde altın madalya kazanarak yüzümüzü güldüren Esra Bayrak kardeşimi tebik ediyorum. Kazandığı altın madalyayı Afrin'de devam eden operasyondaki askerlerimize armağan eden milli sporcumuz Esra Bayrak'a kariyerinde başarılar diliyorum. Bu başarıda emeği geçen antrenörlerimizi, teknik heyeti ve sporcumuzun ailesini de gönülden kutluyorum."