BAKAN OSMAN AŞKIN BAK İZMİR'DE SPOR TESİSLERİNİ İNCELEDİ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, İzmir'deki bazı spor tesislerinde incelemelerde bulundu.

7 NİSAN 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Altınordu Kulübünüğn ev sahipliğinde düzenlenen U12 İzmir Cup Turnuvası'na katılıp inşaatı süren Alsancak Stadı'nı gezen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, İzmir'deki programını sürdürdü.

İlk olarak Halkapınar'daki Atatürk Stadı yanında bulunan cimnastik salonuna giden Bakan Osman Aşkın Bak, burada aralarında Demet Mutlu, Göksu Üçtaş Şanlı, İbrahim Çolak ve Ahmet Önder'in de bulunduğu sporcularla bir araya geldi.

Bakan Osman Aşkın Bak, daha sonra yapımı tamamlanan ve Türkiye Atletizm Federasyonuna devredilen 200 kişilik sporcu kamp eğitim merkezini gezdi.

Seha Aksoy Atletizm Pisti ve Atatürk Stadı'ndaki güreş salonunda da incelemelerde bulunan Bakan Osman Aşkın Bak, buradaki sporcularla bir süre sohbet etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, buradaki incelemelerinin ardından Karabağlar'ın Yunus Emre Mahallesi'nde yapımı devam eden Gençlik Merkezi ve spor salonu inşaatında incelemelerde bulundu. Bakan Osman Aşkın Bak, 7. sınıf öğrencisi Emre Ateş'ten, tesis tamamlandıktan sonra arkadaşlarıyla burada oynamalarını istedi.

Bakan Osman Aşkın Bak, incelemelerinin ardından bir grup mahalleli ile sohbet etti.