BOKSTA BÜYÜK BAŞARI

Yıldız ve Genç Kadınlar Boks Milli Takımımız, Bulgaristan’da düzenlenen Yıldız ve Genç Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonası'nda iki altın, bir gümüş, sekiz bronz madalya olmak üzere toplam 11 madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı. Bakan Çağatay Kılıç, milli sporcuları kutladı.

10 TEMMUZ 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Yıldız ve Genç Kadınlar Boks Milli Takımımız, Bulgaristan’da düzenlenen Avrupa Boks Şampiyonası'nda iki altın, bir gümüş, sekiz bronz madalya olmak üzere toplam 11 madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı. Bakan Çağatay Kılıç, milli sporcuları kutladı.

Bugaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen şampiyonayı millilerimiz, gençlerde 1 gümüş, 4 bronz, yıldızlarda ise 2 altın ve 4 bronz ile tamamladı.
 
BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ’TEN MİLLİLERE KUTLAMA
 
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Yıldız ve Genç Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonası'nda 11 madalya kazanan milli sporcularımızı tebrik etti. 
 
Bakan Çağatay Kılıç’ın yayımladığı tebrik mesajı şöyle:
 
“Bulgaristan’da ev sahipliğinde düzenlenen Yıldız ve Genç Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonası'nda iki altın, bir gümüş, sekiz bronz madalya olmak üzere toplam 11 madalya kazanan milli sporcularımızı tebrik ediyorum. Türk boksu adına önemli bir başarıya imza atarak  bizleri gururlandıran sporcularımızın bu başarılarının gelecekte de devam etmesini diliyor, bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”