BAKAN OSMAN AŞKIN BAK: “GELECEĞİN ŞAMPİYONLARI BU SALONLARDAN ÇIKACAK”

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, halen Antalya’da devam eden Tekvando Minikler Türkiye Şampiyonası’nı yerinde takip etti. Sporcularla yakından ilgilenen Bakan Bak, burada yaptığı konuşmada, “Geleceğin Olimpiyat, Dünya ve Avrupa şampiyonları bu salonlardan çıkacak. Şampiyonaya katılan sporcu kardeşlerimize başarılar diliyorum” dedi.

13 AĞUSTOS 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Antalya'da 72 farklı şehirden yaklaşık 2400 sporcunun katıldığı Tekvando Minikler Türkiye Şampiyonası'nı yerinde takip etti. Sporcularla tek tek ilgilenen Bakan Bak, şampiyonaya katılan gençlere önemli mesajlar verdi. Bu şampiyonaların önemini anlatan Bakan Bak "Geleceğin Olimpiyat, Dünya ve Avrupa şampiyonları bu salonlardan çıkacak. Bakın Dünya şampiyonu tekvandocumuz Zeliha Ağris aramızda. Sizlerin de birer Zeliha, Nur Tatar, Bahri Tanrıkulu ve Servet Tazegül olması için desteklerimize kesintisiz devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Tekvando Minikler Türkiye Şampiyonası’na katılan sporcularla yakından ilgilenen Bakan Bak konuşmasını şöyle sürdürdü: “Şampiyonaya katılan hakemlerimize, antrenörlerimize ve sporcu kardeşlerimize başarılar diliyor, onlara destek olup spora yönlendiren kıymetli ailelerine yürekten teşekkür ediyorum." 

 Bakan Osman Aşkın Bak sporcularla tek tek fotograf çektirdikten sonra, Antalya Spor Salonu'nda bulunan antrenman alanlarını inceledi.