BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’TAN MİLLİ ATICI HAKAN ÇEVİK’E TEBRİK MESAJI

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Güney Kore’de düzenlenen Paralimpik Atıcılık Dünya Şampiyonası'nda 10 metre yatarak tüfek atışlarında dünya üçüncüsü olarak bronz madalya kazanan Hakan Çevik için tebrik mesajı yayımladı.

9 MAYIS 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Güney Kore’de yapılan Paralimpik Atıcılık Dünya Şampiyonası'nda milli sporcu Hakan Çevik, 10 metre yatarak tüfek atışlarında dünya üçüncüsü olarak bronz madalya kazandı.

Hakan Çevik, 10 metre yatarak tüfek atışlarında dünya üçüncülüğünü elde ederken aynı zamanda 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları için kota almayı da başardı.

Bakan Osman Aşkın Bak, Milli Atıcı Hakan Çevik’i Tebrik etti

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Paralimpik Atıcılık Dünya Şampiyonası'nda 10 metre yatarak tüfek atışlarında bronz madalya kazanan Hakan Çevik’i yayımladığı mesajla tebrik etti.

Bakan Osman Aşkın Bak, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Güney Kore’nin  Cheongju kentinde düzenlenen Paralimpik Atıcılık Dünya Şampiyonası'nda 10 metre yatarak tüfek atışlarında dünya üçüncüsü olarak bronz madalya kazanan Hakan Çevik’i başarısından dolayı yürekten kutluyorum. 2020 Tokyo Paralimpik oyunları için ülkemiz adına ilk kotamızı elde eden Hakan Çevik’e başarılarının devamını diliyorum. Uluslararası arenada Ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında emeği geçenlere ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum.”