BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’TAN AKHİSARSPOR’A KUTLAMA

Futbolda bu yıl 56'ncısı düzenlenen Türkiye Kupası'nda mutlu sona ulaşan Teleset Mobilya Akhisarspor, kupasını törenle aldı. Akhisarspor’lu oyuncular Şampiyonluk kupasını Bakan Osman Aşkın Bak’ın elinden aldı.

11 MAYIS 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Diyarbakır Stadı'nda Teleset Mobilya Akhisarspor, Fenerbahçe'yi 3-2 mağlup ederek 56. Türkiye Kupası'nın sahibi oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, tarihinde ilk kez Türkiye Kupasını Müzesine götüren Teleset Mobilya Akhisarspor'u tebrik etti.

Karşılaşmanın ardından Akhisarspor taraftarı sevincini teknik heyet ve oyuncularla paylaştı. Güvenlik güçleri tarafından sahanın boşaltılmasının ardından ödül töreni gerçekleştirildi.

Türkiye Kupası'nı kazanan futbolculara madalyaları, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören tarafından verildi.

Akhisarsporlu oyuncular, Bakan Bak ve Demirören'den aldıkları kupayı, taraftarların tezahüratlarıyla kaldırdı.

Maçı kaybeden Fenerbahçeli oyunculara ise madalyaları Bakan Bak ve TFF Başkanı Demirören tarafından teslim edildi.

Bakan Bak'tan Tebrik Mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ziraat Türkiye Kupası finalinde Teleset Mobilya Akhisarspor, Fenerbahçe'yi 3-2 mağlup ederek şampiyon olan Teleset Mobilya Akhisarspor’u bir tebrik mesajı yayımlayarak kutladı.

Bakan Osman Aşkın Bak tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi;

‘’Ziraat Türkiye Kupası final karşılaşmasında mücadele eden Teleset Mobilya Akhisarspor ve Fenerbahçe takımı oyuncularını gösterdikleri başarılı performanstan dolayı kutluyorum. Mücadelenin sonunda mutlu sona ulaşarak tarihinde ilk kez kupanın sahibi olan Teleset Mobilya Akhisarspor oyuncularını, teknik ekibi, kulüp yöneticilerini ve taraftarlarını tebrik ediyorum."