BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’TAN MİLLİ TEKVANDOCULARA TEBRİK

Rusya'da devam eden Avrupa Tekvando Şampiyonası'nın ikinci gününde Türkiye, iki gümüş madalya kazandı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, gümüş madalya kazanan erkekler 63 kiloda Hakan Reçber ile kadınlar 57 kiloda Hatice Kübra İlgün için tebrik mesajı yayımladı.

11 MAYIS 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Rusya'da devam eden Avrupa Tekvando Şampiyonası'nın ikinci gününde Türkiye, iki gümüş madalya kazandı. Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da düzenlenen şampiyonada, erkekler 63 kiloda Hakan Reçber ile kadınlar 57 kiloda Hatice Kübra İlgün gümüş madalyanın sahibi oldu.

Bakan Osman Aşkın Bak’tan Milli Tekvandocu Hakan Reçber’e Tebrik

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Rusya’da devam eden Avrupa Tekvando Şampiyonası'nda gümüş madalya kazanan erkekler 63 kiloda Hakan Reçber ile kadınlar 57 kiloda Hatice Kübra İlgün’ü yayımladığı mesajla tebrik etti.

Bakan Osman Aşkın Bak, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da düzenlenen Avrupa Tekvando Şampiyonası'nın ikinci gününde ikinci olarak gümüş madalya kazanan erkekler 63 kiloda Hakan Reçber ile kadınlar 57 kiloda Hatice Kübra İlgün’ü kutluyorum. Milli sporcularımızın başarılarını gelecekte de sürdüreceklerine yürekten inanıyorum. Uluslar  arası arenada Ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında emeği geçenlere ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Devam eden Avrupa Tekvando Şampiyonası’nda mücadele edecek olan sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum.”