BAKAN KASAPOĞLU İŞİTME ENGELLİ MİLLİ BADMİNTONCULARI TEBRİK ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Slovakya’da düzenlenen İşitme Engelliler Avrupa Gençler Badminton Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Hale Nur Küçüksevgili, Hasan Baygeldi ve Doğan Altun’u kutladı.

24 TEMMUZ 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Slovakya’nın Trencin kentinde yapılan İşitme Engelliler Avrupa Gençler Badminton Şampiyonası’nda Çift Erkeklerde altın madalya kazanan Hasan Baygeldi ve Doğan Altun ile Karışık Çiftlerde altın madalyanın sahibi olan Hale Nur Küçüksevgili ve Hasan Baygeldi’yi yayımladığı mesajla tebrik etti.

Bakan Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Slovakya’nın Trencin kentinde düzenlenen İşitme Engelliler Avrupa Gençler Badminton Şampiyonası’nda Çift Erkeklerde altın madalya kazanan Hasan Baygeldi ve Doğan Altun ile Karışık Çiftlerde altın madalyanın sahibi olan Hale Nur Küçüksevgili ve Hasan Baygeldi’yi yürekten kutluyorum. Avrupa Şampiyonu olarak bizleri gururlandıran Milli Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum. Uluslararası alanda Ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında ve İstiklal Marşımızın dinletilmesinde emeği geçen herkese ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum.”