BAKAN KASAPOĞLU'NDAN VAKIFBANK VE ECZACIBAŞI VİTRA'YA TEBRİK

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda dünya şampiyonu olan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı'nı ve aynı turnuvada bronz madalyanın sahibi olan Eczacıbaşı VitrA'yı tebrik etti.

9 ARALIK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Vakıfbank, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda Brezilya ekibi Minas Tenis Clube'ü 3-0 mağlup ederek Dünya Şampiyonu oldu.

Eczacıbaşı'ndan Bronz Madalya
Aynı turnuvada yarı finalde Minas'a 3-2 mağlup olan Eczacıbaşı VitrA, üçüncülük maçında Brezilya ekibi Praia'yı 3-0 yenerek turnuvayı bronz madalyayla tamamladı.

Bakan'dan Tebrik Mesajı
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda şampiyon olan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı'nı ve turnuvayı bronz madalyayla tamamlayan Eczacıbaşı VitrA için tebrik mesajı yayımladı.

Kasapoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Çin'in Shaoxing kentinde düzenlenen turnuvada üstün bir mücadele örneği göstererek şampiyonluğa ulaşan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı'nı ve aynı turnuvada bronz madalyanın sahibi olan Eczacıbaşı VitrA'yı tüm kalbimle kutlarım. Her iki temsilcimizin de sahada ortaya koydukları mücadele bizlere büyük bir mutluluk kaynağı oldu. Uluslararası müsabakalarda temsilcilerimizin elde ettikleri böylesine büyük başarılar bizleri gururlandırıyor. Her iki takımımızın da sporcularını, teknik kadrolarını ve yöneticilerini tebrik ediyorum."