BAKAN KASAPOĞLU FENERBAHÇE BEKO'YU TEBRİK ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Kupası final maçında, Anadolu Efes'i 80-70 yenen Fenerbahçe Beko'yu tebrik etti.

17 ŞUBAT 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara’da oynanan Türkiye Kupası final maçında, Anadolu Efes'i 80-70 yenen Fenerbahçe Beko'yu bir mesaj yayınlayarak kutladı.

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen 34. Erkekler Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe Beko, Anadolu Efes'i 80-70 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 34. Erkekler Türkiye Kupası'nın sahibi olan Fenerbahçe Beko için tebrik mesajı yayımladı.

Bakan Kasapoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

"34. Erkekler Türkiye Kupası final mücadelesinde karşılaşan iki değerli kulübümüz Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes, basketbolseverlere heyecan verici bir karşılaşma yaşattı. Her iki takım da son dakikaya kadar ter dökerek başarılı bir mücadele örneği sergiledi. Rakibini 80-70 mağlup ederek kupanın sahibi olan Fenerbahçe Beko takımının sporcularını, teknik ve idare heyetini gönülden tebrik ediyorum. Sahada fair play ruhunu göstererek bizlere unutulmaz bir final maçı yaşatan her iki takıma da teşekkür ediyor, bu güzelliklerin spor camiamızda artarak devam etmesini diliyorum."