BAKAN KASAPOĞLU, NİSANUR ERBİL’İ TELEFONLA ARAYARAK TEBRİK ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Yıldızlar ve Gençler Eskrim Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Nisanur Erbil’i telefonla arayarak kutladı.

23 ŞUBAT 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İtalya’nın foggia kentinde düzenlenen Avrupa Yıldızlar ve Gençler Eskrim Şampiyonası’nda yıldızlar kılıç kategorisinde altın madalya kazanan Milli Eskrimci Nisanur Erbil’i telefonla arayarak görüştü. 

Avrupa Yıldızlar ve Gençler Eskrim Şampiyonası’nda sergilediği üstün performansla altın madalya kazanan Nisanur Erbil’i tebrik eden Bakan Kasapoğlu, milli sporcunun şampiyon olmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.  

2020 Tokyo Olimpiyatları sürecinde böylesine güzel başarıların kendilerini umutlandırdığını kaydeden Bakan Kasapoğlu, Milli Sporcuya başarılarının devamını diledi. 

Bakan Kasapoğlu’ndan Milli Eskrimci Nisanur Erbil için Tebrik Mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Yıldızlar ve Gençler Eskrim Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Nisanur Erbil için ayrıca tebrik mesajı yayımladı.

Bakan Dr. Mehmet Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi;

“İtalya’nın Foggia kentinde düzenlenen Avrupa Yıldızlar ve Gençler Eskrim Şampiyonası’nda Yıldız Kadın Kılıç kategorisinde altın madalya kazanarak şampiyon olan Nisanur Erbil’i kutluyorum. Bizleri gururlandıran Nisanur Erbil’in gelecek organizasyonlarda da şampiyon olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyor, başarılarının devamını diliyorum. Ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında ve İstiklal Marşımızın dinletilmesinde emeği geçenlere ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Devam eden Avrupa Yıldızlar ve Gençler Eskrim Şampiyonası’nda mücadele edecek olan tüm sporcularımıza da başarılar diliyorum”