BAKAN KASAPOĞLU'NDAN ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ'NE TEBRİK

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Erkekler Buz Hokeyi Süper Ligi'nde 2018-2019 sezonunu şampiyonlukla tamamlayan Zeytinburnu Belediyesi Spor Kulübü'nü tebrik etti.

10 MART 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Erkekler Buz Hokeyi Süper Ligi’nde 2018-2019 sezonu, Zeytinburnu Belediyesi Spor Kulübü şampiyonluğu ile tamamlandı.

Final serisinde Buz Adam GSK ile karşılaşan Zeytinburnu Belediyesi Spor Kulübü serinin kilit maçında 4-3 kazanarak şampiyonluk kupasını müzesine götürdü ve Uluslararası Buz Hokeyi Federasyonu’nun Kıtalararası Buz Hokeyi Kupası’na katılma hakkı kazandı.

Bakan'dan Tebrik Mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Erkekler Buz Hokeyi Süper Ligi'nin birincilikle tamamlayan Zeytinburnu Belediye Spor Kulübü için tebrik mesajı yayımladı.

Bakan Kasapoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Erkekler Buz Hokeyi Süper Ligi'nde üstün bir mücadele örneği göstererek şampiyonluğa ulaşan Zeytinburnu Belediye Spor Kulübü'nü tüm kalbimle kutlarım. Şampiyonluğa emeği geçen başta oyuncular olmak üzere teknik ve idari kadroyu gönülden tebrik ediyorum. Sporcularımızın Kıtalararası Buz Hokeyi Kupası'nda da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inancım tam. Ayrıca, sezon boyunca mücadele eden ve biz sporseverlere güzel bir lig izleme imkanı veren bütün kulüplerimizi de en kalbi duygularımla selamlıyorum."