SPOR MASÖRÜ GELİŞİM SEMİNER DUYURUSU
18.08.2017
Spor Masörü Gelişim Semineri 20-22 Eylül 2017 tarihleri arasında Kars (Sarıkamış) ilinde yapılacaktır. Seminere daha önce Spor Masörü Yetiştirme Kursuna katılıp belge alan spor masörleri ile diğer kurum ve kuruluşlardan spor masörlüğü belgesine sahip olan kişilerin ve spor masörlüğü alanında güncel gelişmeleri takip ederek bilgi ve birikimlerini geliştirmek amacıyla seminere katılmak isteyen kişilerde kendi imkanları ile katılabilecektir.
Seminere katılmak isteyen masörlerin başvuruları e-devlet üzerinden alınacaktır. Seminere kabul edilecek aday sayısının 100 kişi ile sınırlı olması esas olup seminere yapılan başvurular ile birlikte seminer salonunun uygunluğunun dikkate alınması suretiyle kabul edilecek aday sayısı kesinleştirilecektir. Seminere katılım talebinin fazla olması durumunda seminere katılacakların belirlenmesinde öncelik gerekli belgeleri ilk olarak gönderen masörlere verilecektir. Başvurusu kabul edilen adaylar 15 Eylül 2017 tarihinde https://sporegitim.sgm.gov.tr web adresinden ilan edilecektir.
Katılımın fazla olması nedeniyle seminere başvuruları kabul edilmeyen masörlerin yatırmış oldukları seminer ücreti iade edilecektir. 15 Eylül 2017 tarihinde seminere başvuruları kabul edildiği halde seminere katılmayan masörlerin seminer ücretleri ise iade edilmeyecektir.

Seminer Yeri: Grand Toprak Hotel Hançerli Mevki, İnönü Cad.No:62 PK: 36500 Sarıkamış / KARS Tel: 0474 413 70 70
İletişim: Meral ŞAHİN CANDAN (Spor Eğitimi Dairesi Başkanlığı) 0 312 310 39 77 /131

İstenen Belgeler:
2 adet fotoğraf
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Spor Masörlüğü belgesinin fotokopisi
Varsa eski spor masörü lisansı
Başvurular e-devlet üzerinden yapılmaktadır. Başvuru esnasında belirteceğiniz e-mail (e-mail adresinin kullanılabilir ve geçerli olduğunu kontrol ediniz.) adresine gelecek referans numarası ile Halk bankasına ücretler (100 TL)  yatırılmaktadır.  (2017 yılı) 


Not: Seminerin yapıldığı otele 1 gün önce giriş yapmak isteyen Spor Masörleri 19 Eylül 2017 Salı günü saat 14:00 itibariyle giriş yapabileceklerdir.