HABERARŞİVİ
 • 18

  AĞUSTOS

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN YASMANİ COPELLO ESCOBAR’A TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Elmas Lig ‘in Birmingham ayağında 400 metre engellide 49.08’lik derecesiyle birinci olan Milli atletimiz Yasmani Copello Escobar’ı tebrik etti.

 • 18

  AĞUSTOS

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ GÜREŞÇİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Estonya’nın başkenti Tallinn’de düzenlenen Dünya Gençler Güreş Şampiyonası’nda 1 altın, 7 bronz madalya kazanan milli güreşçileri kutladı.

 • 15

  AĞUSTOS

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN FUTBOLDA 2019-2020 SEZON AÇILIŞ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 16 Ağustos Cuma günü başlayacak 2019 -2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu ile Spor Toto 1. Lig Sezonu nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 • 14

  AĞUSTOS

  BAKAN KASAPOĞLU: “İSTANBUL DEV FİNALE HAZIR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, UEFA Süper Kupa karşılaşması öncesinde düzenlenen galada yaptığı açıklamada, “İstanbul, dünyanın önde gelen organizasyonları için geleceğe emin adımlarla yürüyor. Hiç şüphe yok ki bütün bu finallere ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapmaya hazırız” dedi.

 • 13

  AĞUSTOS

  TOKYO 2020 YOLUNDA ‘SICAK’ YAZ

  Milli sporcularımız, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na katılım sürecinde 2019 yılının yaz aylarında birbirinden önemli kota müsabakalarına çıkıyor.

 • 13

  AĞUSTOS

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN İLKE ÖZYÜKSEL’ E TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İngiltere'de düzenlenen Avrupa Modern Pentatlon Şampiyonası'nda koşu ve atış kombinasyonunda dünya rekoru kıran İlke Özyüksel için tebrik mesajı yayımladı.

 • 10

  AĞUSTOS

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN BAYRAM MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 • 10

  AĞUSTOS

  SATRANÇTA YAĞIZ KAAN ERDOĞMUŞ AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2019 Avrupa Yaş Grupları Satranç Şampiyonası 8 yaş genel kategorisinde altın madalya kazanan Yağız Kaan Erdoğmuş’u tebrik etti.

 • 8

  AĞUSTOS

  TFF SÜPER KUPA GALATASARAY’IN

  Galatasaray, Akhisarspor'u 1-0 mağlup ederek TFF Süper Kupa'nın sahibi oldu. Sarı-Kırmızılı ekibe kupasını Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu verdi.

 • 8

  AĞUSTOS

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ÇINAR KARDEŞLERE KUTLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Japonya'da düzenlenen şampiyonada 2020 Tokyo Olimpiyatları'na katılma hakkı elde milli yelkenciler Deniz ve Ateş Çınar’ı tebrik etti.

 • 6

  AĞUSTOS

  BAKAN KASAPOĞLU, PALETLİ YÜZME MİLLİ TAKIMINI TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Mısır’da düzenlenen 16. CMAS Paletli Yüzme Gençler Dünya Şampiyonası’nda 3 gümüş, 3 bronz olmak üzere toplamda 6 madalya kazanan Paletli Yüzme Kadın ve Erkek Milli Takımlarını kutladı.

 • 6

  AĞUSTOS

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN SUALTI HOKEYİ MİLLİ TAKIMI’NA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İspanya'da düzenlenen 16. Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu Erkekler Sualtı Hokeyi Avrupa Şampiyonası’nda altın madalya kazanan millilerimizi kutladı.

 • 4

  AĞUSTOS

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN DÜNYA ŞAMPİYONU TÜRKER’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Uluslararası Paralimpik Komitesi (IPC) tarafından İsviçre'de düzenlenen Para Atletizm Gençler Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Oğuz Türker’i tebrik etti.

 • 4

  AĞUSTOS

  “HERKESİ SPORLA BULUŞTURMA YOLUNDA KARARLIYIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 5. Çubuk Belediyesi Uluslararası Açık Satranç Turnuvası'nın ödül töreninde yaptığı açıklamada, "Kadın erkek, genç yaşlı, engelli engelsiz demeden herkesi sporla buluşturma yolunda kararlıyız" dedi.

 • 3

  AĞUSTOS

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ YÜZÜCÜ EMRE SAKÇI’YA KUTLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda 100 metre kurbağalamada 58.85 derecesi ile A barajını geçerek 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na kota alan Emre Sakçı’yı tebrik etti.