HABERARŞİVİ
 • 27

  MART

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ, BEŞİKTAŞ MOGAZ’I TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde bitime dört hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş Mogaz’ı kutladı.

 • 27

  MART

  KROS MİLLİ TAKIMI’NDAN TARİHİ MADALYA

  Uganda’nın başkenti Kampala’da düzenlenen Dünya Kros Şampiyonası’nda Türkiye tarihindeki ilk madalyayı kazandı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, milli atletleri tebrik etti.

 • 27

  MART

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ İLKE ÖZYÜKSEL’İ TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Modern Pentatlon Dünya Kupası’nda gümüş madalya kazanan milli sporcu İlke Özyüksel’i tebrik etti.

 • 27

  MART

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ GALATASARAY’DAKİ İHRAÇ KARARINI DEĞERLENDİRDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, , Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu’nun, Hakan Şükür ve Arif Erdem’in kulüp üyeliklerinin sona erdirilmesi kararını değerlendirirken, “Doğru iş yaptılar. Çünkü milletimize, memleketimize, devletimize ihanet edenlerle beraber olduklarını dile getirip de söyleyenlerin, ülkeden firar edenlerin kulüplerimizde işleri yoktur” dedi.

 • 25

  MART

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ: GELECEKTEN ÜMİTLİYİZ

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye-Finlandiya maçından sonra yaptığı açıklamada, "İyi oynadık, istekliydik, güzel bir futbol sergilendi. Dolayısıyla gelecek için ümitliyiz. Yolumuza en iyi şekilde devam etmek istiyoruz" dedi

 • 25

  MART

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ FUTBOL GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, A Milli Futbol Takımını, Finlandiya karşısında aldığı galibiyet ve oynadığı futboldan dolayı tebrik ederken, "Tüm Türkiye, Takımımızın iştahını, gücünü ve ortaya koymuş olduğu futbolu gördü. Bu gruptan çıkabileceğimizi düşünüyorum. Maçı izleyen Sayın Cumhurbaşkanımız da takımın hırsından ve ortaya koymuş olduğu futboldan memnun" dedi.

 • 24

  MART

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ’A TWETT ATTI HAYALLERİNE KAVUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, sporcular için üretilen tekerlekli sandalye talebine ilişkin kendisine tweet atan bedensel engelli basketbolcu Ayhan Okur’un isteğini gerçekleştirdi. Bakan Çağatay Kılıç, Ayhan Okur ve takımına 3 tekerlekli sandalye hediye etti.

 • 24

  MART

  “DÜNYANIN 3. EN BÜYÜK SPOR ORGANİZASYONUNU SAMSUN’DA YAPACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Uluslararası Olimpiyat Komitesi tarafından dünyanın 3’üncü en büyük spor organizasyonu olarak kabul edilen ve 18-30 Temmuz tarihleri arasında Samsun’da yapılacak 23. İşitme Engelliler Olimpiyatı hazırlıklarının son aşamaya geldiğini belirtti.

 • 23

  MART

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ FANATİK GAZETESİ’NE KONUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İşitme Engelliler Olimpiyatı’na hazırlanan Samsun’da Fanatik ekibini ağırladı.

 • 22

  MART

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ’TAN HAKKARİ’YE KAYAK MERKEZİ MÜJDESİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Hakkari’de her türlü engellemeye rağmen kente önemli yatırımlara imza attıklarını ve Hakkari Kayak Merkezi için çalışmalara başladıklarını söyledi.

 • 21

  MART

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ: "30 STADIN İNŞAATINDAN ELDE ETTİĞİMİZ TECRÜBELERİMİZLE BAŞKENTE YENİ BİR STAT YAPACAĞIZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara'daki 19 Mayıs Stadı yerleşkesinde, birçok spor tesisinin mevcut olduğu, farklı branşların yapıldığı yeni bir stat yapılacağını söyledi.

 • 20

  MART

  2. FUTBOL ZİRVESİ İSTANBUL’DA TOPLANDI

  Kulüpler Birliği Vakfı tarafından ikinci kez düzenlenen Futbol Zirvesi’ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç katıldı.

 • 17

  MART

  SÜLEYMAN SEBA TESİSLERİ TAKSİM SPOR’A DEVREDİLDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şişli'nin tam ortasında yer alan tesisin halka ve gençlere hizmet verebilmesinin çok önemli olduğunu belirtti.

 • 17

  MART

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ’TAN 18 MART MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bakan Çağatay Kılıç, “Balıkesir Havranlı Seyit Onbaşı’nın açtığı yol; Niğdeli Ömer Halisdemirler’le devam etmiştir” dedi.

 • 16

  MART

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ, FENERBAHÇE’Yİ TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, FIBA Kadınlar Avrupa Ligi’nde Dörtlü Final’e yükselen Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nı tebrik etti.