HABERARŞİVİ
 • 18

  EKİM

  “TOKYO 2020’DE TÜRKİYE'NİN MÜHRÜNÜ GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE VURACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda başarılı olan milli sporcuları kabulünde, “Tokyo için tüm imkanlarla sizlerin yanındayız. Tokyo için ne gerekiyorsa yapacağız. İnanıyoruz ki birlikte Tokyo'da Türkiye'nin mührünü güçlü bir şekilde vuracağız” dedi.

 • 17

  EKİM

  ŞIRNAK UYAFA TAKIMI, BARCELONA'DA İKİNCİLİK KUPASINI KALDIRDI

  Uluslararası Yetenek Avcısı Futbol Akademisi Şırnak takımı, İspanya'da düzenlenen Costa Brava Futbol Turnuvası'nda ikinci oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Şırnak UYAFA Takımı’nı yayımladığı mesajla tebrik etti.

 • 16

  EKİM

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ ATICI CEVAT KARAGÖL’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avustralya'da düzenlenen Para Atıcılık Dünya Şampiyonası'nda 50 metre tabanca kategorisinde 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'na katılma hakkı elde eden Cevat Karagöl’ü kutladı.

 • 16

  EKİM

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN UEFA’YA SERT TEPKİ: “AKLA UYMAZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, UEFA'nın A milli futbolcuların Arnavutluk ve Fransa maçlarında asker selamı vermesiyle ilgili soruşturma başlatmasına tepki göstererek, “Akla uymaz. Mantıksız olur. Böyle bir hata yapacaklarını zannetmiyorum" dedi.

 • 16

  EKİM

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN TSK MİLLİ TAKIMI SPORCULARINA DESTEK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Uluslararası Askeri Sporlar Konseyi’nce düzenlenen Dünya Askeri Olimpiyat Oyunları’nda mücadele edecek milli sporcularımıza başarılar diledi.

 • 15

  EKİM

  BAKAN KASAPOĞLU ENVER CENK ŞAHİN'İ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Barış Pınarı Harekatı'na destek verdiği paylaşımdan sonra, Almanya İkinci Futbol Ligi takımlarından Saint Pauli tarafından kadro dışı bırakılan Enver Cenk Şahin'i bu davranışı nedeniyle vesilesiyle linç edenlerin, sportif yaşamı noktasında kariyerini bölmek isteyenlerin haksızlık ettiklerini vurguladı.

 • 15

  EKİM

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN FRANSIZ MEVKİDAŞINA FOTOĞRAFLI TEPKİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Barış Pınarı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçiğe destek olmak için asker selamı veren milli futbolculara UEFA'nın ceza uygulamasını isteyen Fransa Spor Bakanı Roxana Maracineanu'ya tepki göstererek, "Griezmann'ın asker selamına ses çıkarmayanlar, milli futbolcularımızın güzel selamından başka anlamlar çıkarmaya çalışıyor” dedi.

 • 15

  EKİM

  ‘’SPORDA ÇOK BEREKETLİ BİR DÖNEM YAŞIYORUZ’’

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ‘’Sporda çok bereketli bir dönemi yaşıyoruz. Bokstaki başarılar, golboldaki şampiyonluk bizi gururlandıran çok önemli faktörler oldu" dedi.

 • 13

  EKİM

  BAKAN KASAPOĞLUN’DAN MİLLİ BOKSÖRLERE TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda altın madalya kazanan, Busenaz Sürmeneli ile gümüş madalya kazanan Buse Naz Çakıroğlu ve Elif Güneri’yi telefonla arayarak tebrik etti.

 • 13

  EKİM

  BAKAN KASAPOĞLU HABERTÜRK’E KONUK OLDU

  Habertürk TV'de Oylum Talu'nun sunduğu ‘’Burası Haftasonu’’ programına konuk olan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gönüllülük projelerinden kitap okuma halkalarına, 7/24 açık spor tesislerinden A Milli Futbol Takımı’na kadar pek çok konuda açıklamalarda bulundu.

 • 13

  EKİM

  BAKAN KASAPOĞLU AVRUPA ŞAMPİYONU OLAN KADIN GOLBOL MİLLİ TAKIMINI KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Şampiyonası finalinde İsrail'i 8-6 yenerek şampiyon olan Görme Engelliler Kadın Golbol Milli Takımını telefonla arayarak kutladı.

 • 13

  EKİM

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AHMET ÖNDER'E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda paralel aletinde 14.983 puanla dünya ikincisi olan Ahmet Önder'i kutladı.

 • 13

  EKİM

  BAKAN KASAPOĞLU AVRUPA İKİNCİSİ MİLLİ JUDOCULARI KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İşitme Engelliler Avrupa Judo Şampiyonası'nda bireyselde 2 bronz madalya ve kata takım müsabakalarında gümüş madalya kazanan milli sporcuları kutladı.

 • 13

  EKİM

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AYHANCAN GÜVEN’E TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Porsche Carrera Kupa Fransa'da ikinci kez şampiyon olan Milli otomobil sporcusu Ayhancan Güven’i telefonla arayarak tebrik etti.

 • 12

  EKİM

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN KORHAN YAMAÇ VE SAVAŞ ÜSTÜN’E TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Para Atıcılık Dünya Şampiyonası’nda elde ettikleri derecelerle 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları için kota alan Korhan Yamaç ve Savaş Üstün için tebrik mesajı yayımladı.