HABERARŞİVİ
 • 14

  HAZİRAN

  "SPORUN DEVLERİ BULUŞUYOR" ÖDÜL TÖRENİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara’da düzenlenen "Sporun Devleri Buluşuyor" ödül törenine katıldı.

 • 13

  HAZİRAN

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ŞEREF HAS İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Türk sporunun önemli ismi ve Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Şeref Has’ın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.

 • 11

  HAZİRAN

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ TAKIM’A MORAL ZİYARETİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzlanda maçı öncesi A Milli Takım kampını ziyaret etti.

 • 9

  HAZİRAN

  “ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLERE HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemelerinde Türkiye’nin Fransa'yı 2-0 yendiği maçın ardından yaptığı açıklamada, Milli Takımın çok büyük bir başarıya imza attığını belirterek, “Sırtınızda ay-yıldız, göğsünüzde inanç olduktan sonra demek ki yapabiliyorsunuz. Hep birlikte tek yürek olarak İzlanda'yı da yeneceğiz inşallah. Çok daha güzel günlere hep birlikte yürüyeceğiz.” dedi.

 • 8

  HAZİRAN

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN KUTLAMA MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Okul Sporları Federasyonu (ISF) tarafından İtalya’da düzenlenen Tenis Dünya Şampiyonası'nda birinci olan Erkek ve Kız Tenis Takımları ile Romanya’da yapılan Avrupa Okullar Satranç Şampiyonası’nda toplamda 8 madalya kazanan sporcuları tebrik etti.

 • 8

  HAZİRAN

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MERYEM BEKMEZ’E TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İspanya’da düzenlenen 33. Gran Premio Yürüyüş Yarışmasında 1:29:36’lık derecesi ile Olimpiyat barajını geçerek 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na kota alma hakkı elde eden Milli Sporcu Meryem Bekmez’i kutladı.

 • 8

  HAZİRAN

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ HALTERCİLERE TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Fiji’de düzenlenen Dünya Gençler Halter Şampiyonası’nda 2 altın, 8 gümüş ve 11 bronz madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.

 • 7

  HAZİRAN

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN PARALİMPİK OKÇULARA TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hollanda’da düzenlenen Dünya Para Okçuluk Şampiyonası’nda mücadele eden ve 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’na 5 kota alan sporcuları tebrik etti.

 • 6

  HAZİRAN

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN EDA TUĞSUZ’A TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İtalya’da düzenlenen Daimond League yarışmasında cirit atmada ikinci olarak 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na kota alan Eda Tuğsuz’u tebrik etti.

 • 5

  HAZİRAN

  TOKYO 2020 YOLUNDA TOHM SPORCULARINA SIKI TAKİP

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri’nde birçok farklı branşta eğitim alan milli sporcular, Tokyo 2020 başta olmak üzere uluslararası organizasyonlar öncesindeki çalışmalarını alanlarında uzman ekipler eşliğinde titizlikle sürdürüyor.

 • 4

  HAZİRAN

  BAKAN KASAPOĞLU: “AİLELERİN ÇOCUKLARINI SPORA YÖNLENDİRME EĞİLİMİ ARTTI”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2018 – 2019 sezonu sona eren Anadolu Yıldızlar Ligi’nde 21 branşta 22 bin sporcunun mücadele ettiğini belirterek, “Yapılan tesisler, uygulanan projelerimiz sayesinde anne babaların çocuklarını spora yönlendirme eğilimi arttı. Ümit ediyorum ki bu yatırımların meyvelerini, uluslararası turnuvalarda başarılar kazanarak alacağız” dedi.

 • 1

  HAZİRAN

  BAKAN KASAPOĞLU TFF BAŞKANLIĞI’NA SEÇİLEN NİHAT ÖZDEMİR’İ KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Nihat Özdemir’i ve yönetim kurulunu kutladı.

 • 1

  HAZİRAN

  ‘’FUTBOLDA YAPISAL DEĞİŞİMLERE İHTİYACIMIZ VAR’’

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, futbolda Türkiye olarak potansiyelimizi gösterecek ve bu global oyundaki varlığımızı artıracak yapısal değişimlere her geçen gün daha fazla ihtiyacımız olduğunu dile getirdi.

 • 31

  MAYIS

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ ATLET YASEMİN CAN’A TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Elmas Lig'in İsveç etabında kadınlar 5 bin metre yarışında elde ettiği dereceyle 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'na katılma hakkı elde eden milli atlet Yasemin Can’ı kutladı.

 • 31

  MAYIS

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN SÜPER LİG'E YÜKSELEN KULÜPLERE KUTLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Süper Lig'e çıkmaya hak kazanan Gençlerbirliği, Denizlispor ve Gazişehir Gaziantep kulüplerini tebrik etti.