İl Adı:-Genel- Branş Ad :-Genel- Uyruk: Tümü
AdıLisanslı SporcuFaal Sporcu
KETKET
ATICILIK VE AVCILIK FEDERASYONU3.24119.84923.0906092.2602.869
ATLETİZM FEDERASYONU68.783118.117186.9009.00814.29323.301
BADMİNTON FEDERASYONU27.98137.06865.0495.8096.66312.472
BASKETBOL FEDERASYONU48.325205.064253.3894.97120.44025.411
BEDENSEL ENG. FEDERASYONU8784.8235.7013081.9372.245
BİLARDO FEDERASYONU1.83222.35724.1891333.3813.514
BİNİCİLİK FEDERASYONU2.0612.4314.492459345804
BİSİKLET FEDERASYONU4.15118.19122.3427013.3534.054
BOCCE, BOWLİNG VE DART FEDERASYONU7.48413.91921.4032.5984.0506.648
BOKS FEDERASYONU10.55676.96387.5192.53913.28615.825
BRİÇ FEDERASYONU2.2599.71511.974148610758
BUZ HOKEYİ FEDERASYONU2.1434.4846.6273571.0951.452
BUZ PATENI FEDERASYONU2.2331.7033.9367264541.180
CİMNASTİK FEDERASYONU27.57516.99244.5678.4033.85612.259
DAĞCILIK FEDERASYONU10.83529.04039.8751.5394.0985.637
DANS FEDERASYONU6.1284.47710.6051.1788582.036
ESKRİM FEDERASYONU4.5777.16111.7381.1111.5072.618
GELENEKSEL FEDERASYONU89211.31612.2082673.1803.447
GELİŞMEKTE OLAN SPOR BRANŞLARI FEDERASYONU2.1008.54110.6414414.2084.649
GOLF FEDERASYONU2.3044.4496.753257419676
GÖRME ENG. FEDERASYONU1.0653.6414.7064261.5431.969
GÜREŞ FEDERASYONU5.25699.756105.0121.23421.98523.219
HALK OYUNLARI FEDERASYONU64.64345.856110.49910.3497.55217.901
HALTER FEDERASYONU1.8358.18710.0226121.6172.229
HENTBOL FEDERASYONU35.99567.248103.2435.93710.27616.213
HERKES İÇİN SPOR FEDERASYONU53.82489.302143.1268.98716.83625.823
HOKEY FEDERASYONU3.8486.71710.5658001.6702.470
İŞİTME ENG. FEDERASYONU1.7278.53210.2596073.6774.284
İZCİLİK FEDERASYONU40.42683.747124.17314.15630.29144.447
JUDO FEDERASYONU24.47553.26477.7396.27710.89617.173
KANO FEDERASYONU2.1086.2088.3164009671.367
KARATE FEDERASYONU50.459121.757172.21610.18420.21630.400
KAYAK FEDERASYONU7.54420.85128.3951.3993.5124.911
KICK BOKS FEDERASYONU22.394126.297148.6916.54529.39935.944
KIZAK FEDERASYONU22653876464145209
KÜREK FEDERASYONU1.2053.4904.695162486648
MASA TENİSİ FEDERASYONU35.55471.893107.4475.72110.63316.354
MODERN PENTATLON FEDERASYONU1.4072.7634.1705488941.442
MOTOSIKLET FEDERASYONU1.5946.9418.5352241.4501.674
MUAY-THAİ FEDERASYONU10.63653.85964.4952.83711.12413.961
OKÇULUK FEDERASYONU6.53812.00818.5461.6522.8874.539
ORYANTİRİNG FEDERASYONU4.7958.26813.0631.2522.1353.387
OTOMOBİL SPORLARI FEDERASYONU4714.9385.409681.0521.120
ÖZEL SPORCULAR FEDERASYONU4.20912.29216.5011.1203.3754.495
RAGBİ FEDERASYONU1.9938.21510.2084041.5621.966
SATRANÇ FEDERASYONU156.207328.244484.45122.81849.42972.247
SU TOPU FEDERASYONU2.0396.4388.4776562.2082.864
SUALTI SPORLARI FEDERASYONU2.9927.17610.1684761.1401.616
TAEKWON-DO FEDERASYONU97.575238.956336.53118.74735.20953.956
TENİS FEDERASYONU13.80618.13931.9457811.1741.955
TRİATLON FEDERASYONU9183.2664.1843271.1341.461
VOLEYBOL FEDERASYONU136.94896.451233.39929.69715.57845.275
VÜCUT GEL., FİTNESS FEDERASYONU10.52029.96040.4802.2606.6878.947
WUSHU FEDERASYONU14.64856.52971.1774.61614.42519.041
YELKEN FEDERASYONU3.50010.84914.3491.0083.5064.514
YÜZME FEDERASYONU56.72578.752135.47712.85717.38130.238
GENEL TOPLAM1.116.4432.417.9883.534.431217.770434.344652.114